Kancelaria Księgowo-Podatkowa "MERITUM" S.C. K.Rybka, M.Czajowska - Wawak, R.Szteklińska

Adres

Mostowa 5/400
43-300 Bielsko-Biała ,woj. śląskie

Kontakt

tel.
33 498 70 28
fax.
fax33 498 70 84
e-mail
biuro@meritumsc.pl
www
www.meritumsc.pl

Informacje

Kancelaria Księgowo-Podatkowa „MERITUM” S.C. świadczy pełen zakres usług księgowych dla wszystkich podmiotów gospodarczych. Obsługujemy zarówno małe jak i duże podmioty z miasta Bielsko-Biała i okolicy.

Od początku istnienia kancelarii, tj. od 2007 r., podstawową zasadą działania jest zapewnienie naszym Klientom najwyższej jakości usług.

Wiemy, że księgowość to nie tylko wprowadzanie danych, lecz wiedza i praktyka, która przekłada się na sukces firm naszych Klientów. Dialog jest u nas podstawą harmonijnej współpracy z Klientami, która pozwala osiągać wymierne wyniki naszej pracy w prowadzonej przez Nich działalności gospodarczej.

Nasza kancelaria, to więcej niż biuro rachunkowe. Naszymi atutami są wieloletnie doświadczenie wspólników kancelarii, również z firmami o zasięgu międzynarodowym. Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydane przez Ministra Finansów nr 4648/97, 3524/2003 i 45707/2010. Legitymujemy się również tytułem biegłego rewidenta.

Pracownicy

 • Katarzyna Rybka

  wspólnik

  est absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach, na której również ukończyła studia podyplomowe na kierunku rachunkowości. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm o zasięgu lokalnym i międzynarodowym. Legitymuje się świadectwem kwalifikacyjnym uprawniającym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, jak również posiada tytuł biegłego rewidenta i jest wpisana na listę biegłych pod numerem 10595. W swojej dotychczasowej pracy zawodowej zajmowała się zarówno prowadzeniem ksiąg rachunkowych jak również doradztwem i organizacją rachunkowości, wyceną przedsiębiorstw, badaniem planów przekształcenia, łączenia i podziału spółek. Poza tym przygotowywała ekspertyzy oraz badała i przeglądała sprawozdania finansowe. W wolnych chwilach stale uaktualnia i pogłębia swoją wiedzę.

 • Marta Czajowska - Wawak

  wspólnik

  Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach, na której ukończyła również studia podyplomowe na kierunku rachunkowości. Uzyskała również uprawnienia pedagogiczne na podyplomowych studiach na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Posiada świadectwo kwalifikacyjne nr 45707/2010 wydane przez Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Od ponad 5 lat z pasją współtworzy Kancelarię Księgowo-Podatkową MERITUM S.C. W wolnych chwilach praktykuje jogę i realizuje zamiłowania florystyczne.

 • Renata Szteklińska

  wspólnik

  Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach, na której także ukończyła studia podyplomowe na kierunku rachunkowości. Posiada świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Doświadczenie zawodowe przekazane przez mamę (wspólnika – Katarzynę Rybkę) oraz nabyte podczas pracy w bankowości i ubezpieczeniach skutecznie wykorzystuje podczas pracy w kancelarii. W wolnych chwilach pisze książkę.

Artykuły

Lokalizacja